O mnie

Aktualności

Witam
Nazywam się Marcin Witkowski. Jestem prawnikiem. 
Celem mojej działalności pod firmą Ars Boni jest świadczenie pomocy prawnej osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji osobistej, zdrowotnej lub majątkowej oraz osobom podejmującym działalność gospodarczą lub społeczną. Podejmowane czynności mają charakter odpłatny i dostosowane są do sytuacji oraz możliwości majątkowych. 

 

Specjalizuję się w szerokiej gamie spraw cywilnych, a głównie:

- W pisaniu pism prawnych i sądowych, w tym ws. odwołania ZUS, jak odwołanie od decyzji ZUS, odwołania od decyzji KRUS do Sądu oraz sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS.

- Zajmuję się dochodzeniem odszkodowania z wypadków komunikacyjnych. Dochodzę zapłaty zadośćuczynienia za doznaną krzywdę - uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, oraz za śmierć osoby bliskiej.

- Świadczę pomoc prawną w różnych sprawach dnia codziennego od analizy umów, przygotowania pism na życzenie klienta do instytucji, czy osób prywatnych, a głownie pism do sądu (np. o odroczenie rozprawy, wyjaśnienie sprawy z przesłaniem dowodów). Przede wszystkim specjalizuję się w pismach procesowych - sądowych do ustosunkowania się do niekorzystnej dla klienta opinii biegłych lekarzy sądowych.

- Pomagam osobom, które otrzymały wyrok nakazowy lub wyrok z e-sądu w Lublinie, przy sporządzaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, przygotowanie sprzeciwu do e-sądu 

Choć biuro znajduje się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 12/11, to nieważne gdzie aktualnie przebywasz, bowiem sprawę możemy załatwić przez internet.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu bezpośredniego

pod nr 504 84 94 60 lub 
wysłania wiadomości e-mail na adres: biuro@arsboni.eu 

 

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 

Pozdrawiam serdecznie!

30 kwietnia 2015
Zapraszam Wszystkich do zapoznania się z moją nową strona firmową Ars Boni. W zakładce...
30 kwietnia 2015
Oferuję najniższe na rynku prowizje za dochodzenie odszkodowania z wypadków komunikacyjnych od 6% -...

Copyright by Law & Order

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 kwietnia 2015
Zapraszam Wszystkich do zapoznania się z moją nową strona firmową Ars Boni. W zakładce...
30 kwietnia 2015
Oferuję najniższe na rynku prowizje za dochodzenie odszkodowania z wypadków komunikacyjnych od 6% -...

Służę pomocą i poradą w sprawach prawnych

Wspólnie znajdziemy wyjście z problemu

Ars Boni Marcin Witkowski

Doradztwo Prawne Odwołania ZUS Odszkodowania

Zadzwoń 504 84 94 60